Зимові польоти можуть бути складними в екстремальних умовах. Низькі температури можуть вплинути на льотні характеристики, а погода може бути непередбачуваною. Можливо, ви зустрінете дощ, туман або сніг під час польоту. Отже, як ви можете безпечно літати і робити відмінні знімки в зимовий період? Ось кілька порад з безпеки і налаштувань камери, про які слід пам'ятати, коли ви літаєте взимку.

Акумулятор

Як і багато сучасних портативних пристроїв, в квадрокоптерах DJI використовуються літій-полімерні (LiPo) батареї. Холодні температури можуть вивести ваші батареї із зони комфорту, що призведе до зниження їх хімічної активності. Дотримуйтесь порад нижче, щоб забезпечити безпечний політ:

 • Використовуйте тільки повністю заряджені батареї.
 • Попередньо нагрійте акумулятор до 20°C або більше. Ви можете перевірити температуру батареї в DJI GO.
 • Після запуску, зависніть на місці коптером протягом хвилини, щоб дозволити батареї прогрітися.
 • Акуратно натискайте на стики управління, щоб запобігти падінню напруги батареї.
 • Акумулятори розряджаються швидше при низьких температурах. Завжди перевіряйте стан батареї вашого дрона під час польоту.

Довкілля

Зниження видимості і вологість - приховані небезпеки для зйомки захоплюючих зимових пейзажів. Важливо прийняти правильні заходи обережності:

 • Перед польотом перевірте погодні умови. Уникайте сильного вітру, дощу і снігу.
 • Не літайте при температурі нижче 0°C.
 • Уникати контакту зі снігом. Волога може пошкодити двигуни. Рекомендується використовувати злітно-посадковий майданчик для зльоту і посадки вашого дрона.
 • Переконайтеся, що сигнал GPS сильний.

Залишайтеся в теплі

Ви коли-небудь відчували непередбачене відключення вашого мобільного пристрою від холоду? Як пояснювалося на початку, низькі температури можуть скоротити термін служби батареї LiPo. Тому, дбаючи про акумулятори, не забувайте тримати мобільний пристрій в теплі. Крім того, стежте за температурою ваших рук. Експлуатувати пульт дистанційного керування затерплими руками небезпечно. Рекомендується носити рукавички при польоті на відкритому повітрі в зимові місяці.

Налаштування камери - Экспозиція та баланс білого

Щоб зняти усю красу снігу, вам потрібно вручну встановити експозицію камери і баланс білого. Зйомка в автоматичному режимі може привести до темних зображень. Це пов'язано з тим, що система експонування камери іноді може недоекспонувати сніг, обманюючи його яскравістю. Додавши кілька стопів, ви злегка переекспонуєте свої фотографії, але отримуєте правильну компенсацію для снігових знімків. Точно так же вам необхідно відповідним чином налаштувати баланс білого, щоб отримати правильний колірний баланс снігового пейзажу. В іншому випадку сніг може виглядати сірим або синім.

.

Місце зберігання

Якщо ваш квадрокоптер не діє протягом тривалого часу, це може вплинути на його продуктивність. Правильне зберігання - ключ до безпечного польоту. Впевніться, що:

 • Повністю заряджайте і розряджайте батарею один раз в три місяці для підтримки її працездатності.
 • Зніміть пропелери і прикріпіть фіксатор підвісу при зберіганні вашого коптера.
 • Зберігайте квадрокоптер в сухому, немагнітному місці при температурі близько 25°C.