DJI представила складной дрон Mavic Air 2

Mavic Air 2 - найрозумніший, безпечний і легкий в зверненні споживчий безпілотник на сьогоднішній день.

DJI, світовий лідер в області цивільних безпілотних літальних апаратів і технологій аерофотозйомки, сьогодні відкриває нову еру творчості з Mavic Air 2, що поєднує в собі високоякісну візуалізацію, інтуїтивно зрозумілі і в той же час вчинені польотні характеристики, а також революційні інтелектуальні та безпечні технології в кращому вигляді. Універсальний дрон, який ми коли-небудь робили

Створений для того, щоб робити унікальний, високоякісний контент з повітря простим, веселим і безпечним, Mavic Air 2 пропонує флагманські можливості в компактному і простому у використанні доладному квадрокоптера з функціональністю матриці 8K. Великий сенсор 1/2 "дає можливість робити фотографії і відео з високою роздільною здатністю, щоб виділити контент, а розширені запрограмовані режими, інтелектуальні функції і технології обробки зображень роблять захоплення професійно виглядає контенту легким. Тепер пілоти можуть довше залишатися в небі з поліпшеним максимальним часом польоту, знімати яскраві кадри з повністю оновленими автономними можливостями і повністю перетворювати свій контент за допомогою функцій редагування в самому додатку.

«Mavic Air 2 - ще одна віха для DJI, що демонструє, що наш найрозумніший споживчий квадрокоптер не обов'язково повинен бути найбільшим»

- сказав президент DJI Роджер Луо.

«У той час як Mavic Air 2 несе в собі всі ознаки сімейства DJI Mavic, нам довелося повністю переосмислити процес проектування і розробки. Наша мета полягала в тому, щоб створити коптер, який забезпечував би найкраще враження навіть для самого початківця пілота. Ми сподіваємося, що наші дрони допоможуть підвищити креативність і стати веселим, але освітнім досвідом, яким можна насолоджуватися навіть в цей безпрецедентний момент в історії ».

Надійні можливості візуалізації для кожного

Новий Mavic Air 2 показує, як можна робити якісний контент за допомогою портативного складного дрона. Незалежно від рівня кваліфікації пілота, функції і технології Mavic Air 2 напевно сподобаються кожній творчій людині. Mavic Air 2 - перший дрон з серії Mavic, що пропонує відео 4K зі швидкістю 60 кадрів в секунду і 120 Мбіт / с. Крім того, користувачі можуть записувати унікальний контент з використанням HDR-відео [1], 4X Slow Motion в 1080p зі швидкістю 120 кадрів в секунду або 8X Slow Motion в 1080p зі швидкістю 240 кадрів в секунду. Пілоти можуть записувати 12-мегапіксельні зображення [2] або вибирати нову 48-мегапіксельну функцію з високою роздільною здатністю, що дозволяє знімати з приголомшливою деталізацією, а механічний 3-осьовий підвіс допомагає компенсувати тремтіння камери, створюючи плавні і стабільні кадри, навіть в непередбачуваних сценаріях. Використовуючи всі переваги великого Quad Bayer 1/2 "сенсора, Mavic Air 2 - це ідеальний інструмент для переходу до нового рівня творчості з набором інтелектуальних режимів зйомки. Нещодавно доданий SmartPhoto записує 12-мегапіксельні фотографії за допомогою розширеного аналізу сцени і глибоке навчання, щоб автоматично вибрати один з трьох варіантів зйомки.

HDR фотографії: Mavic Air 2 автоматично захоплює сім різних експозицій однієї і тієї ж фотографії, об'єднуючи їх разом для отримання високо динамічного зображення.
Hyperlight: Hyperlight розроблений для сценаріїв при слабкому освітленні, роблячи кілька фотографій і об'єднуючи їх, щоб отримати чітке зображення з меншою кількістю шуму, який зазвичай виникає в сценах при слабкому освітленні.
Розпізнавання сцени: Mavic Air 2 може розпізнавати п'ять категорій сцен, включаючи заходи, блакитне небо, траву, сніг і дерева, а потім оптимізувати настройки, щоб фотографія виглядала максимально реалістично, забезпечуючи найвищу ступінь кольору, деталей і відтінків.

Безпрецедентні льотні характеристики

Mavic Air 2 повністю перебудував основи польоту коптеров, щоб відкрити небо для більшої кількості досліджень для всіх, хто захоплений технологією дронів. Незважаючи на те, що Mavic Air 2 важить всього лише 570 грамів, він оснащений новими моторами, новими електронними регуляторами швидкості (ESC), удосконаленою технологією акумуляторних батарей і аеродинамічним дизайном, що забезпечує максимальний час польоту до 34 хвилин. Запатентована технологія передачі DJI OcuSync 2.0 була вдосконалена для забезпечення надзвичайно надійної і стабільної передачі HD-відео з дрона на максимальній відстані 10 км [3]. OcuSync 2.0 підтримує смуги частот 2,4 ГГц і 5,8 ГГц і використовує функцію автоматичного зміна каналу для перемикання між ними в залежності від рівня сигналу, в той час як технологія захисту від перешкод блокує небажані сигнали для забезпечення чіткої передачі відеосигналу.

Встановлюємо новий стандарт безпеки

Mavic Air 2 оснащений новими функціями, які допоможуть зробити політ максимально безпечним. Датчики перешкод на передній і задній частинах дрона попереджають пілотів, коли вони знаходяться дуже близько до об'єкта, і також можуть бути налаштовані так, щоб дрон не наближався ближче до об'єкта, щоб уникнути зіткнення. Додаткові датчики і допоміжне освітлення в нижній частині Mavic Air 2 допомагають виконувати кілька функцій, включаючи плавну автоматичну посадку навіть в умовах поганого освітлення. Mavic Air 2 також поставляється з нашим рішенням геозонірованія, яке допомагає тримати безпілотники далеко від місць найбільшого ризику, таких як завантажені аеропорти.

Удосконалена система допомоги пілотам (APAS) 3.0 переносить новий рівень автономного польоту на дронів DJI. Користувач активує APAS 3.0, коли на шляху безпілотника з'являються перешкоди, Mavic Air 2 створює новий шлях навколо, під або над об'єктом, щоб уникнути зіткнення, даючи пілотам впевненість в польоті в більш складних ситуаціях, зосереджуючись на захопленні своїх ідеальних кадрів. Використовуючи тривимірне відображення, оновлена ​​версія сприяє плавним переходам і більш плавним рухам навколо об'єктів навіть в дуже складних умовах.

Відповідно до провідним в галузі баченням 10-точковою Elevating Safety від DJI, опублікованими в минулому році, Mavic Air 2 також є першим пристроєм DJI, розробленим з використанням технології AirSense [4], яка забезпечує підвищену безпеку, попереджаючи пілотів дронів інших знаходяться поблизу літаків . AirSense використовує авіаційну технологію, відому як ADS-B, для прийому сигналів від прилеглих літаків і вертольотів і відображає їх розташування на екрані управління пілота безпілотника. Коли ці літаки наближаються до дрону, AirSense попередить пілота повідомленнями, звуками і вібраціями, підвищуючи обізнаність пілота і здатність безпечно переміщати дрон.

«DJI твердо прихильний справі підвищення безпеки безпілотних літальних апаратів за допомогою технологій, і Mavic Air 2 впроваджує ще одне новаторське рішення по забезпеченню безпеки польотів при безпілотних операціях»

- сказав віце-президент DJI з політики і правових питань Брендан Шульман.

«Наша амбітна прихильність установці ADS-B в наших нових моделях продуктів означає, що Mavic Air 2 стане найбільшим в світі єдиним впровадженням технології приймача ADS-B, втіливши в життя і зміцнивши наше бачення лідера галузі в області добровільних зусиль щодо забезпечення безпеки».

Потужні інтелектуальні функції

Mavic Air 2 володіє оптимізованими інтелектуальними функціями, що дозволяють користувачам швидко і легко робити фото та відео, які заслуговують на те, щоб ними можна було поділитися з усім світом. FocusTrack [5] є найбільш просунутою функцією стеження на будь-якому Дронь DJI і пропонує три різних режиму захоплення:

  • ActiveTrack 3.0: виберіть об'єкт для Mavic Air 2, щоб автоматично слідувати за ним. Третя ітерація ActiveTrack використовує сучасну технологію картування і нові алгоритми траєкторії польоту, щоб запропонувати покращене відстеження об'єкта та уникнення перешкод, а також можливість швидкого повторного залучення об'єкта, якщо він тимчасово перекривається іншим об'єктом.
  • POI 3.0: Встановіть автоматичну траєкторію польоту навколо певного об'єкта. Оновлена ітерація покращує розпізнавання поверхні для кращого динамічного відстеження об'єктів.
  • Spotlight 2.0: в професійних дронах DJI Spotlight блокує об'єкт в кадрі, поки користувач вільно управляє рухом дрона.

Функція Hyperlapse забезпечує візуальну привабливість таймлапсов, але з доданим елементом, який фізично рухається. Вперше Hyperlapse може бути знятий з максимальною роздільною здатністю 8K [6], в той час як пілоти можуть вибрати чотири режими польоту, включаючи Вільний рух, Коло, Фіксація Курсу і Політ по точкам. Пілоти також можуть вибирати з декількох заздалегідь запрограмованих "маневрів", відомих як QuickShots, які використовують 3-осьовий механічний підвіс і електронну стабілізацію зображення для неперевершеної якості відео. Просто натисніть потрібний режим, і Mavic Air 2 автоматично створить приголомшливий кінематографічний контент. Пілоти можуть вибрати Ракету, Коло, Дронь, Хеликс, Бумеранг або Давида.

Інтуїтивно зрозумілий додаток, зручне редагування і безліч аксесуарів

Оновлена ​​версія програми DJI Fly додає розширені функціональні можливості для Mavic Air 2, зберігаючи при цьому зручну навігацію. Нові навчальні посібники знайомлять користувачів з коптером, щоб впевнено розпочати знімати шедеври. Прості у використанні функції редагування в додатку роблять додаток DJI Fly універсальним інструментом для редагування і налаштування відзнятого матеріалу. Mavic Air 2 буде опціонально поставлятися з безліччю додаткових корисних аксесуарів, включаючи ремінь через сумку, набори фільтрів ND, захист пропелера, захисний чохол, утримувач планшета для контролера та інше.

DJI Care Refresh

DJI Care Refresh тепер доступний для Mavic Air 2. За невелику додаткову плату DJI Care Refresh пропонує повне охоплення таких інцидентів, як зіткнення і пошкодження водою, а також до двох замін пристроїв протягом одного року.

[1] HDR-відео доступне з максимальною роздільною здатністю 4K 30.
[2] 12-мегапіксельні фотографії використовують розширену обробку і піксельний бінірованіе
[3] Максимальна дальність передачі системи Mavic Air 2 становить 10 км, коли вона вільна від перешкод і відповідає вимогам FCC. Специфікація максимальної дальності польоту є показником міцності і стійкості радіолінії. Завжди керуйте своїм безпілотником в межах прямої видимості, якщо не дозволено інше, і перевіряйте місцеві закони і правила в регіоні експлуатації
[4] Через брак ланцюга поставок, пов'язаної з пандемією коронавируса, пристрої Mavic Air 2, оснащені AirSense ADS-B, спочатку будуть доступні тільки в Північній Америці. Версія Mavic Air 2 буде доступна за межами Північної Америки без ADS-B. Ці дві моделі ідентичні у всіх інших аспектах, таких як політ і якість зображення.
[5] FocusTrack і APAS доступні з максимальною роздільною здатністю відео 4K 30 кадрів в секунду, 2,7K 60 кадрів в секунду і 1080p 60 кадрів в секунду.
[6] 8K HyperLapse може використовувати тільки режими польоту Вільний режим і Точки. 8K і 1080p доступні при запуску, а додаткові дозволи будуть додані пізніше.