DJI STEAM EDUCATION
Політ творчості
ROBOMASTER S1
RoboMaster S1 - освітній робот, що змінює правила гри. Натхненний щорічним світовим змаганням, RoboMaster від DJI, створений для розкриття потенціалу кожного учня. S1 дає користувачам глибоке розуміння математики, фізики, програмування і багато чого іншого завдяки захоплюючим ігровим режимам і інтелектуальним функціям.

Детальніше >
ROBOMASTER ЕP CORE
RoboMaster EP Core був створений, щоб вивести навчання на новий рівень. Передовий освітній робот є універсальним рішенням для державних і приватних навчальних закладів. Розроблений на базі ідеології STEAM, RoboMaster EP Core дозволяє своїти програмування для учнів різного віку і рівнів досвіду і реалізувати проекти на базі штучного інтелекту.

Детальніше >
TELLO EDU
Tello EDU - вражаючий програмований дрон, що ідеально підходить для навчання. Ви можете легко вивчити мови програмування Scratch, Python і Swift. Оновлений SDK 2.0 Tello EDU підтримує просунуті команди і розширені інтерфейси даних. У Tello EDU є технології управління польотом DJI. Програмування та знайомство з штучним інтелектом ще ніколи не було таким захоплюючим!

Детальніше >
ROBOMASTER TT
RoboMaster TT − навчальний безпілотник, розроблений DJI Education, − полегшує засвоєння матеріалу та практичних навичок при здобутті науково-технічної освіти, навчанні робототехніки та штучного інтелекту. Робота з RoboMaster TT захоплює учнів та підкріплює їхню впевненість у собі вже під час першого контакту.

Детальніше >
 
 
 
STEAM-освіта
STEAM-освіта і робототехніка стрімко набирають популярність в сфері навчання, оскільки дуже важливо розвинути інтерес учнів до науки з раннього віку. Як лідер в інноваціях, DJI зацікавлена у впровадженні сучасних технологій в освітній процес для популяризації STEAM. Ми надихаємо молодих людей, відкриваючи їм дорогу в світ найбільш затребуваних професій.
ROBOMASTER
RoboMaster – самий інноваційний проект у сфері робототехніки в Китаї. Це не просто турнір, це атмосфера університетського містечка та інженерна культура. Щорічно в проекті RoboMaster бере участь 20 000 студентів університетів з усього світу. Захід такого масштабу може здійснити революцію в сфері технологій роботів.
СПІЛЬНОТА
Обмінюйтеся ідеями і продовжуйте навчання разом в нашій спільноті.

Детальніше >
Партнерство с образовательными учреждениями
Напишите нам
Чтобы познакомиться с продуктами DJI для обучения, обсудить перспективы сотрудничества, узнать цены и условия поставок, обращайтесь к руководителю направления DJI Education:
robomaster@quadro.ua
г. Киев, ул. Нижнеключевая 14, офис 8