Якщо ви шукаєте новий дрон DJI, дрони серії Mavic пропонують відмінне поєднання потужності і портативності по відмінною ціною. Mavic Air 2 - це останнє доповнення до лінійки Mavic, яке відрізняється поліпшеними характеристиками в порівнянні з оригінальним Mavic Air. У цьому порівнянні Mavic Air 2 і Mavic Air ми розглянемо продуктивність відео і камери, інтелектуальні функції, льотні характеристики і все, що між ними!

ПРОДУКТИВНІСТЬ КАМЕРИ

"Новий квадрокоптер Mavic Air 2 оснащений великим сенсором
розміром 1/2 дюйма, 48-мегапіксельною фотографією і SmartPhoto. "

Особливості камери

Давайте почнемо з одної з найбільш значних відмінностей між Mavic Air 2 і Mavic Air. Mavic Air 2 оснащений великим і кращим 1/2-дюймовим сенсором в порівнянні з 1 / 2,3-дюймовим сенсором на Mavic Air. Камера Mavic Air 2 використовує технологію Quad Bayer, яка забезпечує приголомшливі фотографії на 48 Мп, а також на 12 Мп з технологією пиксельного Біннінг. Цей тип технології схожий на той, який використовується в сучасних смартфонах, ефективно перетворюючи чотири пікселя в один. Mavic Air 2 пропонує більше деталей зображення, ніж Mavic Air, що особливо помітно при збільшенні зображення.

     

     

Діапазон ISO

Mavic Air має діапазон ISO від 100-1600 в автоматичному режимі і 100-3200 в ручному режимі. У режимі 12MP Mavic Air 2 має діапазон ISO від 100 до 3200 в автоматичному режимі і від 100 до 6400 в ручному режимі. Більш високий діапазон ISO Mavic Air 2 дає вам найкращі деталі в різних умовах освітлення. Якщо ви вирішите знімати в режимі 48 MP на Mavic Air 2, діапазон ISO становить 100-1600 в автоматичному режимі і 100-3200 в ручному режимі. Подивіться порівняння ISO нижче, щоб побачити, як працюють обидва коптера при різних рівнях ISO.

SmartPhoto

SmartPhoto - це абсолютно нова функція для Mavic Air 2, яка об'єднує HDR-зображення, Розпізнавання сцен і Hyperlight в єдиний інтелектуальний алгоритм. SmartPhoto робить знімки швидко і легко, оптимізуючи параметри камери, так само, як це робить сучасний смартфон.

     

Панорама

Однією з найкрутіших особливостей Mavic Air є 32-мегапіксельна сферична панорама, яка автоматично об'єднує зображення для створення епічності панорами. Mavic Air також може створювати горизонтальні, вертикальні і 180-градусні панорами без необхідності склеювання.

Все стає ще цікавіше з новим режимом Mavic Air 2 HDR Panorama. Використовуючи найбільш просунутий режим панорами на будь-якому з наших дронів, HDR Panorama створює надшироку панораму з винятковим динамічним діапазоном.

ПРОДУКТИВНІСТЬ ВІДЕО

"Mavic Air 2 забезпечує виняткову продуктивність
відео з відео 4K / 60fps на швидкості 120 Мбіт / с. "

Частота кадрів і бітрейт

На додаток до більш високій частоті кадрів, Mavic Air 2 має більш високий бітрейт, що дозволяє створювати привабливі відеоролики. У той час як обидва коптери Mavic Air мають режими FHD, Mavic Air 2 пропонує швидкість до 240 кадрів в секунду в порівнянні зі швидкістю 120 кадрів в секунду у Mavic Air. Все це призводить до більш плавних, кінематографічних кадрів.

HDR Відео

Mavic Air 2 також підтримує HDR-відео з роздільною здатністю 4K / 30 кадрів в секунду і 2,7K / 30 кадрів в секунду, що дозволяє створювати приголомшливі кадри, де б ви не знаходилися. HDR-відео працює краще, ніж стандартні функції відео, пропонуючи кращий динамічний діапазон для пейзажних знімків. Вам більше не потрібно турбуватися про сонячному світлі, руйнує ваші епічні кадри!

Діапазон ISO

Діапазон ISO в відео, пропонований на Mavic Air 2, становить 100-6400 порівняно з 100-1600 на Mavic Air. Більш високе значення ISO робить Mavic Air 2 більш чутливою до світла, що дозволяє отримувати відео з більш яскравими квітами і кращої контрастністю.

Відеокодек

У чому різниця між H.265, пропонованим на Mavic Air 2, і H.264, пропонованим на Mavic Air? H.265 - це новий стандарт стиснення відео, який обробляє інформацію ефективніше. Це просто означає, що ви можете підтримувати більш високу якість відео при меншому обсязі і пропускної здатності, що прекрасно, коли вам потрібно завантажувати і відображати свій контент на платформах соціальних мереж.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ФУНКЦІЇ

"Mavic Air 2 піднімається на рівень з більш інтелектуальними
функціями, піднімаючи ваші можливості кіновиробництва на новий рівень."

FocusTrack

FocusTrack - це недавно представлений набір інтелектуальних режимів відстеження для Mavic Air 2, який дозволяє отримувати більш різноманітні кадри. Перш за все, у нас є ActiveTrack 3.0, який підтримує наше краще програмне забезпечення для відстеження на сьогоднішній день. ActiveTrack 3.0 дає вам більше контролю над відстеженням в високошвидкісних сценах, а також можливість автоматично відстежувати об'єкт після того, як він зник за іншим об'єктом. Точка інтересу (POI) 3.0 дозволяє встановити автоматичний маршрут польоту навколо об'єкта і має поліпшені алгоритми розпізнавання поверхні. Нарешті, у нас є Spotlight 2.0, який представляє собою професійну функцію відстеження, яка фіксує ваш об'єкт в центрі кадру, пропонуючи вам повний контроль над рухом вашого дрона. FocusTrack є значним кроком вперед для користувачів, які шукають автоматичні інтелектуальні режими.

8K Гіперлапс

Тепер ви можете знімати 8K Гіперлапси на Mavic Air 2, що дозволить вам контролювати час і рух в приголомшливих сценах. Неважливо, чи знімаєте ви перехід від міського пейзажу від дня до ночі або приголомшливий захід над пейзажем, 8K Hyperlapse надає вам абсолютно новий світ можливостей. Цю нову інтелектуальну функцію можна знайти тільки на Mavic Air 2.

QuickShots

Багато з нас просто шукають квадрокоптер, який міг би знімати епічно кадри, не витрачаючи цілий день на підготовку. Якщо це звучить круто, то QuickShots - це відмінний спосіб додати вражаючі ракурси в ваші кадри всього за кілька простих натискань. І Mavic Air, і Mavic Air 2 пропонують п'ять швидких режимів зйомки: Dronie, Circle, Helix, Rocket, Boomerang і Asteroid. Mavic Air 2 додає вдосконалену електронну стабілізацію в QuickShots, що робить їх більш плавними і стабільними, ніж будь-коли раніше.

ЛЬОТНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І БЕЗПЕКА

"Mavic Air 2 має вдосконалену систему передачі,
підвищену безпеку і значний час автономної
роботи до 34 хвилин. "

Mavic Air 2, від гірських вершин до незвичайних міських пейзажів, забезпечує відмінну передачу і сигнал завдяки новій технології OcuSync 2.0. У порівнянні з Wi-Fi-передачею Mavic Air, OcuSync 2.0 більш стабільний і пропонує величезні можливості в польоті.

Акумулятор

Mavic Air 2 пропонує до 34 хвилин польоту в порівнянні з 21 хвилиною на Mavic Air. Купивши Mavic Air 2 Fly More Combo, який поставляється з трьома інтелектуальними льотними батареями, і ви можете мати більше 90 хвилин чистого часу зйомки!

Mavic Mini Fly More Combo

DJI Mavic Air 2 Fly More Combo

ПУЛЬТ КЕРУВАННЯ

"Новий пульт Mavic Air 2 повністю перероблений.
Ви можете встановити свій смартфон у верхній
частини пульта дистанційного керування. "

Контролер Mavic Air 2 легше, зручніше і відрізняється спрощеним дизайном. Новий пульт дистанційного керування також має вбудовані антени і перемикач для режимів польоту «Штатив», «Звичайний» і «Спорт». Пульт дистанційного керування Mavic Air 2 також забезпечує вражаюче час автономної роботи до 240 хвилин, і ви можете заряджати інші пристрої на ходу за допомогою зворотного зарядки. З точки зору продуктивності перегляду в реальному часі Mavic Air пропонує відображення в реальному часі з роздільною здатністю 720/30 кадрів в секунду, в той час як Mavic Air 2 забезпечує перегляд в реальному часі з роздільною здатністю 1080p / 30 кадрів в секунду.

MA2 Remote ControllerMavic Air Remote Controller

Пульт дистанційного керування Mavic Air 2 (смартфон не входить в комплект)   Пульт дистанційного керування Mavic Air
 

DJI Fly & DJI GO 4

"DJI Fly і DJI GO 4 пропонують користувачам простий
досвід польоту з великою кількістю варіантів на вибір. "

DJI Fly надає можливість літати на коптере з легкодоступними настройками, шаблонами і зручним вбудованим редактором. Від QuickShots до 8K Гіперлапс, кожна функція в Mavic Air 2 може бути обрана за допомогою декількох простих натискань. Для порівняння, Mavic Air використовує DJI Go 4, який має оновлену домашню сторінку, редактор і інтерфейс відтворення. І DJI Fly, і DJI Go 4 дозволяють з легкістю зафіксувати ваше пригода.

DJI FlyDJI GO4

АКСЕСУАРИ

"І Mavic Air 2, і Mavic Air мають великий вибір
аксесуарів, які допоможуть вам витягти максимум
з будь-якого пригоди. "

Від фільтрів нейтральної щільності, які допомагають знімати вражаючі пейзажні фотографії, до додаткових батарей і пропелерів, аксесуари Mavic Air 2 і аксесуари Mavic Air покращують весь процес кіновиробництва.

Mavic Air 2 ND Filters

Mavic Air 2 чи Mavic Air?

Mavic Air - відмінний вибір для користувачів, які шукають універсальний коптер, який поєднує в собі потужну камеру з надійними льотними характеристиками. Якщо вам потрібні новітні функції з поліпшеними характеристиками, Mavic Air 2 володіє потужними можливостями візуалізації, більш тривалим часом польоту і більш потужною передачею. Знімайте відео 4K / 60fps, SmartPhoto, FocusTrack і 48MP фотографії, і ви побачите неймовірно потужний дрон камери!

  ПРИДБАТИ MAVIC AIR 2